Cumhurbaşkanı Erdoğan 3.Köprü işçilerine ikramiye tarihini verdi :Türkiye’nin mega projelerinden İstanbul 3. Köprü inşaatında çalışan işçileri sevindirecek ikramiye haberi Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan geldi. Erdoğan ikramiyeler için Ramazan öncesinde ikramiye alacak dedi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 3. Köprü’nün işçileri için yüklenici firma tarafından verilen ikrâmiye sözünün tutulmadığına yönelik çıkan haberlere ilişkin cevap geldi.

Köprünün yapım ihalesini alan ICA İçtaş Astaldi Ortaklığı’ndan yapılan açıklamada işçilere vaat edilen ikramiyenin söz verildiği gibi ramazandan önce verileceği duyuruldu. Açıklamada şu sözlere yer verildi: “İş bitimi nedeniyle işten çıkmış olan işçilerin ikramiyeleri ise resmi bildirimleri müteakip ödenmektedir. Projelerde çalışmalar planlandığı gibi devam etmektedir.”

Cumhurbaşkanı Erdoğan 3. Köprü inşaatında çalışan işçilerle ilgili olarak, son tabliye yerleştirme töreninde ikramiye sözünü verdirmişti. İCA şirketi bu sözünü tutacağını ifade etmişti.

cumhurbaskani-erdogan-3-kopru-iscilerine-ikramiye-tarihini-verdi

Reklamlar