PROSE yaklaşmakta olan X2000 yenilemesi için stratejik bir ortak oldu :PROSE, Swedtrac (a Knorr-Bremse iştiraki) ile SJ X2000 filosunun yenilenmesi ile ilgili bir işbirliği anlaşması imzaladı. Bu sözleşme, X2000 modernizasyonu için Swedtrac ve SJ arasındaki anlaşmanın devamı niteliğinde. İhale aşamasında PROSE, Swedtrac’e danışman olarak hizmet vermiştir. Projede PROSE proje yönetimi, elektrik-mekanik mühendisliği, homologasyon ve RAMS’den sorumlu olacak ve teknik dokümantasyon hizmeti verecek.

“PROSE bu tip araçlarda büyük deneyime sahiptir ve demiryolu araçlarının yenilenmesi açısından resmin bütününü görmektedir. PROSE ile işbirliği konumumuzu güçlendiriyor ve bize sürekli büyüme için daha iyi fırsat veriyor,” diyor Swedtrac CEO’su Micael Zetterquist.

Prose AB Genel Müdürü Anders Gymnander anlaşma için şu yorumu yaptı: “Demiryolu hizmetlerinin geleceğini şekillendirmede rol almak heyecan verici ve bize duyulan güvenle gurur duyuyoruz. Bu proje, eksiksiz genel çözümler sunma yeteneğimizin müşterilerimiz için büyük bir değer yarattığını bir kez daha göstermektedir.”

Proje kısa bir süre içinde başlayacak ve ağırlıklı olarak X2000’ün hem içi hem de dışında yenileme içerecek. Bu modernizasyon yeni yüzeyler, yeni koltuklar ve daha verimli aydınlatma ile İsveç’in en hızlı trenlerinde tamamen yeni bir seyahat deneyimi sağlayacaktır.

prose-yaklasmakta-olan-x2000-yenilemesi-icin-stratejik-bir-ortak-oldu

Reklamlar