YOLDER tüzük değişikliği için olağanüstü genel kurul kararı aldı :Demiryolu Yapım ve İşletim Personeli Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği (YOLDER) Yönetim Kurulu 16 Nisan 2016 Cumartesi günü YOLDER Genel Merkezi’nde toplandı. YOLDER Genel Merkezi’nde Özden Polat’ın başkanlığında yapılan toplantıya yönetim kurulu üyeleri Suat Ocak, Ramazan Yurtseven, Ferhat Demirci ve Serdar Yılmaz katıldı.

Toplantıda, YOLDER bölge koordinatörlükleri ve işyeri temsilcileriyle gerçekleştirilen toplantılar ve yapılan çalışmalar değerlendirildi. YOLDER Yönetim Kurulu toplantısında, YOLDER Genel Kurulu’nun tüzük değişikliğini görüşmek üzere olağanüstü toplantıya çağırılması kararlaştırıldı.

YOLDER Olağanüstü Genel Kurulu 7 Mayıs 2016 Cumartesi günü 09.00-16.00 saatleri arasında TCDD 3.Bölge Müdürlüğü Kültür Merkezi, Alsancak/İzmir adresinde toplanacak. İlk toplantıda yeterli çoğunluğa ulaşılamaması halinde ikinci toplantı 14 Mayıs 2016 Cumartesi günü aynı gündem ile aynı yerde ve saatte gerçekleştirilmesi karara bağlandı.

yolder-tuzuk-degisikligi-icin-olaganustu-genel-kurul-karari-aldi

Reklamlar